KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 12156530
nr 1215 6530
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Teckningar, 2 st, Signerad, Lax & Ekorre, Lösa blad, bladets mått: 20x26 & 12x21
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 november 2018
kl 18:43:30
5/11 18:38:30
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg